AGENT AIDE
Dołącz do nas i rozwiń swoją placówkę AIDE
Współpracującym z nami Agentom zapewniamy dostęp do 99% ofert ubezpieczeń dostępnych na rynku, a wszystko to w jednym miejscu z funkcjonalnymi rozwiązaniami.
insert_chart sprawdź ofertę współpracy

dołącz do nas i rozwiń biznes ubezpieczeniowy!

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do współpracy z Agencją ubezpieczeniową AIDE – Jesteśmy obecni na polskim rynku finansowym nieprzerwanie od 2007 roku. Naszym Agentom zapewniamy stabilną, bezpieczną i długofalową współpracę z poszanowaniem Państwa niezależności biznesowej i ochronę portfela ubezpieczeniowego.

Oferujemy najlepszą obsługę i wsparcie Agenta w zakresie wszystkich procesów około-ubezpieczeniowych, od szkoleń, poprzez system informatyczny, wsparcie transakcyjne, opiekę menadżerów AIDE i Towarzystw w terenie, opiekę ekspertów w Centrali, terminowe rozliczenia prowizji i błyskawiczną ich wypłatę oraz rozliczenia produkcji.

Nasza oferta Towarzystw Ubezpieczeniowych jest kompleksowa zarówno w obszarze majątkowym, życiowym, zdrowotnym, oszczędnościowym i zaspokoi potrzeby każdego Klienta.

Zapraszamy do współpracy!

dlaczego warto wybrać aide?

Doradzimy także jak jeszcze efektywniej i bardziej profesjonalnie zarządzać obsługą klienta. Pokażemy jakimi działaniami można wyróżnić się na rynku lokalnym i pomożemy przy ich organizacji!

W ramach wsparcia nasi Agenci otrzymują także dostęp do szeregu szkoleń, by podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników- szkolenia tradycyjne jak i bardzo łatwo dostępne w wersji on-line.

jesteś gotowy zostać naszym agentem?

wypełnij formularz

My skontaktujemy się z tobą, aby ustalić termin spotkania i omówić szczegóły współpracy.

podpisz umowę

Dyrektor ds. Sieci Franczyzowych podpisze z Tobą umowę o współpracę

dostęp do towarzystw

Zarejestrujemy Cię w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych i przekażemy Ci dostęp do systemów

towarzystwa ubezpieczeniowe w jednym miejscu